Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулася нарада з питання функціонування опорних шкіл
19.01.2018

19 січня у районній раді відбулася робоча нарада за участю депутатів постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, голови райдержадміністрації Олега Кучі, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимира Романенка та директорів опорних навчальних закладів району, яку провів заступник голови районної ради Олексій Гусак. 

 Нагадаємо, що з 1 вересня на Пирятинщині створено три опорні школи – Березоворудську, Новомартиновицьку і Теплівську. На сьогодні в області вже існує 22 таких заклади. Учасники наради обговорили питання забезпечення функціонування опорних шкіл району та окреслили подальші перспективи їх розвитку.

Володимир Романенко озвучив серед позитивних досягнень цього створення – залучення коштів з обласного бюджету на придбання обладнання для харчоблоків опорних закладів за умови співфінансування у розмірі не менше 50% від суми 296,3 тис.грн. Поряд з цим існує незабезпеченість по енергоносіях та заробітній платі технічному персоналу.

Олексій Гусак наголосив на необхідності працювати на виділення державної субвенції для придбання спеціалізованих класів, адже це було одним з основних пріоритетів щодо створення опорних шкіл. 

Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com