Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Визначено лауреатів районного конкурсу «Герої спортивного року Пирятинщини-2017»
05.01.2018

5 січня урочисто підведено підсумки районного конкурсу «Герої спортивного року Пирятинщини-2017». Вже не один десяток років спортсмени району радують своїми досягненнями нашу громаду. Спортивні традиції краю засвідчують, що заняття спортом стали частиною життя пирятинців.  За підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій області наш район упродовж багатьох років посідає призові місця.
Кращих спортсменів Пирятинщини привітали голова районної ради Сергій Пазюк, голова райдержадміністрації Олег Куча, міський голова Олексій Рябоконь та керівник Пирятинського осередку Полтавського відділення Національного Олімпійського Комітету Олександр Богатинський.

Отже за підсумками спортивного року маємо наступний результат:

Номінація „Спортивна надія року“: 1 місце -  Хропко Олександра, бронзовий призер Чемпіонату Європи з боротьби сумо; 2 місце – Апостол Микола, бронзовий призер Чемпіонату Європи з боротьби сумо; 3 місце – Проценко Владислав, багаторазовий чемпіон Полтавської області зі стрибків у висоту з розбігу.

Номінація „Сильні духом“: 1 місце – Плошко Юлія неодноразова переможниця і призерка районних та обласних змагань серед осіб з обмеженими можливостями; 2 місце – Забільський Андрій, неодноразовий переможець і призер районних та обласних змагань серед осіб з обмеженими можливостями, 3місце – Пляха Андрій, неодноразовий переможець і призер районних та обласних змагань серед осіб з обмеженими можливостями.

Номінація „Кращий тренер року“: 1 місце – Антончук Петро Володимирович, за підготовку та успішний виступ чемпіонів та призерів обласних, всеукраїнських та європейських змагань з боротьби сумо; 2 місце - Богатинський Олександр Якович, за підготовку та успішний виступ збірних команд юнаків та дівчат на чемпіонатах Полтавської області з баскетболу в спортивному сезоні 2017 року; 3 місце – Горбачов Олександр Васильович, за підготовку спортсменів з легкої атлетики в обласних та всеукраїнських змаганнях.

Номінація „Кращий спортсмен року“: 1 місце – Полтавець Олександра, чемпіонка України серед юніорів зі стрибків у висоту з розбігу, кандидат у майстри спорту, кандидат до збірної України; 2 місце – Бужуля Вероніка, призер Чемпіонату Європи з боротьби сумо, кандидат у майстри спорту; 3 місце - Тимошенко Антон, переможець Кубку України з боротьби сумо, майстер спорту.

Номінація „Команда року“: 1 місце - збірна команда юнаків Пирятинської ДЮСШ, срібний призер чемпіонату області з футболу серед юнаків, тренер Бурий М.С.; 2 місце - збірна команда юнаків Пирятинської ДЮСШ, срібний призер чемпіонату області з баскетболу серед юнаків, тренер Богатинський О.Я.; 3 місце - збірна команда дівчат Пирятинської ДЮСШ, срібний призер чемпіонату області з баскетболу серед дівчат, тренер Богатинський О.Я.

У номінації „Ветеран спорту“: 1 місце – Манія Заза, переможець Кубку України з футболу серед ветеранів 45+; 2 місце – Румянцева Галина, бронзовий призер обласної спартакіади ВФСТ «Колос»; 3 місце – Харченко Сергій, фіналіст обласної спартакіади ВФСТ «Колос» з волейболу.

Нагороду також отримала команда ФК «Пирятин» 45+, яка здобула І місце в Кубку України з футболу серед ветеранів, тренер Плетінь С.М. 

Пирятинська районна рада

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com