Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Прийнято районний бюджет 2018 року
22.12.2017

22 грудня відбулося пленарне засідання двадцять сьомої позачергової сесії Пирятинської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Віталій Бабак, перший заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови та представники засобів масової інформації.

 У ході сесії депутати затвердили наступні районні  програми: «Соціальна реабілітація дітей-інвалідів»,  «Надання соціальних послуг особам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги», «Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції на 2018 рік». Також затверджено календарні плани заходів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2018 рік Пирятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; служби у справах дітей райдержадміністрації на 2018 рік; спортивно-масових заходів, змагань та навчально-тренувальних зборів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2018 рік; молодіжного напрямку відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2018 рік.

Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік, які насамперед пов’язані з отриманням субвенцій з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та обласного бюджету для фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування та вулиць комунальної власності в населених пунктах.

Основним питанням порядку денного стало затвердження районного бюджету на 2018 рік. Формуванню його показників передувала кропітка робота голів районної ради і райдержадміністрації, депутатів у постійних комісіях, фінансового управління райдержадміністрації разом з головними розпорядниками коштів. Дохідна частина районного бюджету на 2018 рікрозроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України, інших законодавчих актів та змін до вищезазначених кодексів.Під час реалізації бюджетної політики на місцевому рівні передбачено здійснення подальших кроків у напрямі проведення реформи місцевого самоврядування, децентралізації управління бюджетними коштами та підвищення рівня самостійності органів місцевого самоврядування. Визначено на 2018 рік доходи та видатки районного бюджету у сумі 222 916,1 тис. грн.У результаті тривалого обговорення основний фінансовий документ району було прийнято.

Крім того, депутати затвердили план роботи Пирятинської районної ради на наступний рік та розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період. 

 Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com