Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Європейські технології на Крячківській землі
08.12.2017

7 грудня голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк разом з депутатами районної ради Олександром Демиденком і Олексієм Ждановим здійснили робочу поїздку на ПП «Крячківка-Агро-Плюс». У супроводі депутата обласної ради, керівника господарства Андрія Сімонова, гості оглянули молодий грушевий сад, закладений цього року  у с. Крячківка.
Саджанці зимових сортів груш висаджені на площі близько  2 гектарів. Технологія вирощування передбачає облаштування крапельного поливу та антиградового захисту. Орієнтовна урожайність з 1 гектару очікується 40 - 60 тонн смачних і корисних плодів, які за час дозрівання вбиратимуть у себе лагідне проміння полтавського сонця, що за словами Андрія Сімонова, трансформується в медовий аромат та неперевершений смак крячківських груш. Для активного запилення цвіту планується придбати та поселити на постійне місце проживання 10 сімей джмелів (кожна сім’я близько 200 комах). Уже на сьогодні витрати на облаштування саду перевищують 1 мільйон гривень, але економічний зиск, який планується отримати від господарської діяльності, передбачає високу рентабельність, адже продуктивність даних насаджень 25 – 35 років.

Завершуючи оглядини молодого саду, Андрій Сімонов гостинно запросив наступної осені скуштувати перший  урожай груш, вирощених у Крячківці.
 

 

                                 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com