Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Голова районної ради прозвітував про свою діяльність
06.12.2017

6 грудня відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови, представники засобів масової інформації.
Розпочалося засідання з урочистих привітань та святкового концерту з нагоди Дня місцевого самоврядування. Сергій Пазюк та Олег Куча вручили грамоти районної ради та районної державної адміністрації депутатам районної і сільських рад, посадовим особам місцевого самоврядування, членам виконавчих комітетів сільських рад.

До привітань долучилася громадський діяч Валентина Димова.

Після урочистого святкування перейшли до розгляду питань порядку денного. Обранці заслухали та взяли до відома звіт голови районної ради Сергія Пазюка про свою діяльність з листопада 2016 року по листопад 2017 року. Зокрема, зазначено, що вищий представницький орган  району працював стабільно і послідовно, забезпечуючи розвиток Пирятинщини  за пріоритетними напрямками, вирішуючи  поточні питання життя громадян і сільських громад (з повним текстом звіту можна ознайомитися на сайті у рубриці «Рішення сесії районної ради»).

Далі учасники зібрання затвердили Програму економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2018 рік, внесли зміни до деяких районних програмта показників районного бюджету на 2017 рік.

Також затверджено передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунальної організації (установи, закладу) редакції районної газети «Пирятинські вісті» і знято з контролю районну  Програму надання одноразової  матеріальної допомоги учасникам бойових дій у зоні проведення АТО.

Наостанок, депутати затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період. 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com