Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У підготовці до чергової сесії районної ради
01.12.2017

1 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Владислав Гуленко.
Традиційно розпочалося засідання з  розгляду  листів, які надійшли до районної ради, серед погоджених - передача міжбюджетних трансфертів на реалізацію сільських програм та виділення коштів у сумі 15 тис. гривень на відшкодування стаціонарного лікування учасників АТО та членів їх сімей та на пільгове зубне протезування ветеранів війни.

Далі перейшли до питань, що включені до порядку денного чергової сесії. У ході роботи депутати погодили Програму економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2018 рік, внесення змін до районних програм та показників районного бюджету на поточний рік.

Також узгоджено звіт голови районної ради та затвердження передавального акту, балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунальної організації (установи, закладу) редакції районної газети «Пирятинські вісті».

Наостанок, депутати погодили зняття з контролю районної  Програми надання одноразової  матеріальної допомоги учасникам бойових дій у зоні проведення АТО та затвердження розпоряджень голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

Пленарне засідання двадцять п’ятої сесії відбудеться 6 грудня. Пирятинська районна рада

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com