Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

І знову проблеми Березоворудської амбулаторії
25.10.2017

25 жовтня у голови райдержадміністрації Олега Кучі відбулася робоча нарада за участю голови районної ради Сергія Пазюка, заступника голови райдержадміністрації Ольги Яременко, головного лікаря Центру первинної медичної допомоги Ірини Дядькової, Березоворудського сільського голови Василя Позняка, начальника відділу управління комунальним майном районної ради Валентини Продан та директора Березоворудського аграрного коледжу Полтавської державної аграрної академії  Василя Краснюка. У ході наради учасники зібрання  шукали шляхи вирішення питання опалення Березоворудської амбулаторії ЗПСМ, яка знаходиться у приміщенні гуртожитку Березоворудського коледжу.
Нагадаємо, що сільський медичний заклад вже багато років немає власного приміщення, тож виникають часті проблеми щодо належного функціонування установи. Навесні цього року керівництвом району було запропоновано вивільнити приміщення сільської ради для переобладнання під амбулаторію, перенісши адмінустанову у частину будівлі дитячого садка, яка на даний час не використовується. Однак до цього часу питання залишається відкритим.

У результаті робочої наради відпрацьовувалися механізми відшкодування витрат за спожиті енергоносії на основі укладення договору оренди приміщення або придбання твердого палива за рахунок коштів районного бюджету.
 

 

Пирятинська районна рада


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com