Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради
17.10.2017

17 жовтня відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Віталій Бабак, голова райдержадміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови та представники засобів масової інформації.
Спочатку депутати заслухали інформацію начальника Пирятинського відділення поліції  ГУНП в Полтавській області Олексія Возного щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району за І півріччя 2017 року. Керівник поліції зазначив, що відділенням здійснено цілеспрямовані кроки на шляху до якісних змін у своїй діяльності і вжиті заходи дали змогу недопустити загострення криміногенної ситуації на території обслуговування. У звітному періоді надійшло 1924 заяви та повідомлення про правопорушення, з яких зареєстровано в ЄРДР 278, приєднано до іншого ЄРДР – 34, а 1566 – розглянуто в порядку ЗУ «Про звернення громадян». За шість місяців на території району зареєстровано 109 крадіжок, по 47 кримінальних правопорушеннях особи встановлені. Також зареєстрований один розбійний напад, який на даний час розкритий та виявлено 24 кримінальні правопорушення у сфері незаконного обігу наркотиків, по 23 кримінальних правопорушеннях особи встановлені.

Далі депутати заслухали звіт прокурора Лубенської місцевої прокуратури  Ігоря Рожка про стан законності, заходи щодо її зміцнення  та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у І півріччі 2017 року.

Учасники зібрання ознайомилися з ходом виконання районної комплексної Програми розвитку Пирятинського центру первинної медичної допомоги на 2013-2017 роки. У своєму виступі головний лікар ЦПМД Ірина Дядькова відзначила, що для покращення матеріально-технічної бази сільских закладів охорони здоров’я проведено ремонтні роботи в більшості ФАПів та амбулаторіях. Загальна сума освоєних коштів становить близько 2 млн. грн. За кошти сільских рад були придбані меблі, сантехніка, бойлери, пральні машини для Вікторійської та Березоворудської амбулаторії. Значне збільшення фінансування стало можливим завдяки тісній співпраці з місцевими  органами самоврядування. Найбільш болючим залишається кадрове забезпечення. Укомплектованість сімейними лікарями в Центрі становить  54 % , вакантні 4 лікарські посади по сільских та міській амбулаторіях, де працюють лікарі-сумісники.

Крім того, обранці внесли деякі зміни до діючих районних програм і Календарного плану та затвердили районну цільову Програму «Бюджет участі Пирятинського району на 2017-2020 роки», яка надасть можливість сільським жителям втілювати в життя свої ідеї.

Також депутати ухвалили зміни  до показників районного бюджету на поточний рік, заслухали і взяли до відома звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району  про проведену роботу та продовжили термін дії контракту з керівником установи Сергієм Зайченком на три роки.

Наостанок, депутати затвердили питання, що стосуються майна спільної власності територіальних громад, затвердили штатний розпис відділу управління комунальним майном, надали дозвіл ЦРЛ на списання основних засобів та затвердили розпорядження голови районної ради і його заступника, прийняті у міжсесійний період.

 Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com