Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У районі відзначили День захисника України
13.10.2017

13 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи за участю ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, школярів, молоді та громадськості.
Велелюдне зібрання привітали заступник голови Пирятинської районної ради Олексій Гусак, голова райдержадміністрації Олег Куча, міський голова Олексій Рябоконь, військовий комісар Пирятинського району Олександр Грицун та заступник командира військової частини Микола Яременко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни.

У ході свята військовий комісар Пирятинського району вручив пам’ятні медалі та відзнаки начальника Генерального штабу «Учасник АТО», а також привітав юнаків, які цього року будуть проходити строкову військову службу у лавах Збройних Сил України.

Завершився захід святковою концертною програмою.

14 жовтня, за участю керівництва району і міста, учасників антитерористичної операції, воїнів-афганців, ветерани війни та військової служби, відбудеться покладання квітів до меморіалу Вічної Слави, до пам’ятних знаків захисникам України, воїнам-афганцям,  до могил загиблих  в АТО земляків та меморіальних дощок, встановлених на їх честь.
 Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com