Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради
11.10.2017

11 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської   районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча та його перший заступник Владислав Гуленко.

 Спочатку депутати заслухали інформацію щодо ходу виконання Програми часткового відшкодування кредитів, взятих жителями Пирятинського району і ОСББ (ЖБК) для впровадження енергозберігаючих заходів та придбання сучасних альтернативних газовим котлів у 2016-2020 роках. Наголошено, що в цьому напрямку ведеться активна роз’яснювальна робота серед населення, однак на сьогодні ніхто із сільських жителів  не виявив бажання взяти такий кредит. 

Далі присутні розглянули  листи, які надійшли до районної ради, з озвученням нагальних питань. Що стосується листів з потребою у виділенні коштів, поки що відклали, оскільки перевиконання районного бюджету за 9 місяців становить лише 104% і не дає можливості розподіляти вільний залишок.

Депутати погодили внесення змін до цільової Програми по пільговому забезпеченню окремих категорій громадян, Програми розвитку галузі охорони здоров’я (вторинна медична допомога) у Пирятинському районі на 2013-2017 роки, Програми розвитку підтримки аграрного комплексу Пирятинщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та єдиного Календарного плану спортивно-масових заходів, змагань та навчально-тренувальних зборів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2017 рік.

Крім того, депутати погодили питання прийняття міжбюджетних трансфертів, внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, затвердження штатного розпису відділу управління комунальним  майном районної ради, надання дозволу центральній районній лікарні на списання основних засобів та інше.

Наостанок учасникам зібрання представлено районну цільову Програму «Бюджет участі Пирятинського району на 2017 – 2020 роки», яка була підтримана депутатами.

Пленарне засідання двадцять третьої сесії відбудеться 17 жовтня. 

 
Пирятинська районна рада

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com