Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Завершується реалізація проектів-переможців районного конкурсу
05.10.2017

5 жовтня голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк провів робочу поїздку на територію Дейманівської, Каплинцівької та Сасинівської сільських рад, з метою ознайомлення зі станом реалізації проектів-переможців районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 
 Спочатку очільник району побував у Прихідьках, де завершується ремонт будівлі сільського клубу. Загальна вартість проекту становить 657 тис. гривень, з яких 300 тис.грн. – кошти районного бюджету. На сьогодні вже зроблено заміну дверей та вікон, утеплено та пофарбовано стіни, оздоблено стелю, відремонтовано підлогу, улаштовано відмостку та козирки, модернізовано освітлення. Наразі залишається обладнати систему опалення приміщення і найближчим часом відбудеться урочисте відкриття закладу.

У Каплинцях завершено роботи по заміні  даху приміщення сільського Будинку культури та укладено відмостку навколо будівлі. На реалізацію даного проекту використано 278 тис. грн., з яких 179 тис. – кошти районного бюджету.

У Сасинівці вже проведено утеплення фасаду будівлі сільського дошкільного закладу та школи, яке дозволить суттєво зменшити використання енергоресурсів. Загальний бюджет проекту становить 212 тис.грн., з яких 100 тис. – кошти району.

Наостанок Сергій Пазюк оглянув спортивний зал у Кейбалівці, де реконструйовано систему опалення будівлі і встановлено твердопаливний котел. Загальна вартість проекту складає 242 тис. грн., з них 100 тис. – кошти районного бюджету.

Сергій Пазюк відзначив, що вкладаючи кошти у об’єкти соціальної сфери сільських населених пунктів, ми вселяємо надію у подальший розвиток українського села. 

 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com