Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У підготовці до чергової сесії районної ради
04.10.2017

4 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я і з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, у якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак, перший заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко та сільські голови.

 На початку зібрання начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко ознайомила присутніх із офіційним висновком щодо виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року.

Далі депутати розглянули низку листів, які надійшли до районної ради, де озвучено ряд нагальних питань, зокрема щодо потреби у додаткових коштах. Наразі   виникає необхідність погашення до кінця року незабезпеченості по заробітній платі техпрацівникам загальноосвітніх навчальних закладів та працівникам Центру первинної медичної допомоги, погашення заборгованості по оплаті за енергоносії, є потреба у дофінансуванні харчування школярів, частковому відшкодуванні вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, необхідність у виділенні коштів на продукти харчування для підопічних стаціонарного відділення с. Вишневе, на лікування учасників АТО та пільгового зубного протезування ветеранів війни, проведення туберкулінодіагностики дитячого населення тощо. Оскільки перевиконання районного бюджету становить лише 104%, це не дає змоги розподіляти вільний залишок.

Крім того, профільними комісіями заслухано інформацію про хід виконання районної комплексної Програми розвитку Пирятинського центру первинної медичної допомоги на 2013-2017 роки та звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району. 
 

 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com