Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії районної ради
30.08.2017

29 серпня відбулося пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів в.о. голови районної ради, заступник голови районної ради Олексій Гусак. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Віталій Бабак, голова райдержадміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

 Перед початком засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських військових, які три роки тому загинули в Іловайській трагедії, після чого розпочали розгляд питань порядку денного.

У ході сесії депутати внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік, які проводяться у зв’язку із збільшенням  головному  розпоряднику  бюджетних коштів  управлінню соціального захисту населення обсягу субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергіїв, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот на 2017 рік на суму  20 000 000 грн.; направленням субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань  в сумі 172 100 грн. розпоряднику бюджетних коштів Центру первинної медичної допомоги; направленням  субвенції від  Дейманівського сільського бюджету  головному розпоряднику бюджетних коштів відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації  в загальній сумі 30 000 грн. на ремонт та фарбування даху Вишневецької ЗОШ I-III ступенів.

Також депутати прийняли рішення про визначення опорним закладом Теплівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та створення Смотриківської філії, визнавши районну раду їх засновниками. 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com