Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У підготовці до чергової сесії районної ради
04.07.2017

4 липня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради, у якому взяли участь заступник голови районної ради Олексій Гусак, голова районної державної адміністрації Олег Куча, його заступник Ольга Яременко та депутат обласної ради Олександр Гаркавенко. 

 Традиційно розпочали депутати з розгляду листів, які надійшли до районної ради, зокрема про передачу міжбюджетних трансфертів, потребу у дофінансуванні районних програм, щодо виділення коштів на незабезпеченість по заробітній платі, надання дозволу на встановлення модульної котельні для забезпечення теплом Новомартиновицької школи тощо. Жваву дискусію у  залі  викликало питання утримання центральної районної лікарні та центру первинної медичної допомоги, оскільки одна установа має економію коштів по заробітній платі і жодних ресурсів на здійснення поточних видатків, інша - має незабезпеченість по заробітній платі. Маючи перевиконання доходної частини районного бюджету лише 508 000 гривень, депутати у ході обговорення вирішили перенести ряд листів із потребою у фінансуванні на подальший розгляд.

Далі обранці перейшли до питань, які вносяться на розгляд чергової сесії районної ради, а саме: про внесення змін до районних Програм, хід виконання Програми «Сприяння залученню інвестицій у Пирятинський район на 2016-2017 роки», внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, визначення опорної школи Пирятинського району, перейменування  будівлі поліклінічного відділення, вступ Пирятинської районної ради до Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування» та інше.

По завершенню засідання, президія районної ради узгодила порядок денний двадцятої сесії, яка відбудеться 6 липня. 

 Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com