Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Біг заради гармонії
26.06.2017

26 червня у Пирятині зустрічали учасників естафети «Біг заради гармонії».Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Учасники естафети пропонують добру волю людям  в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному. Акція проводиться у понад 155 країнах світу протягом останніх 30 років. Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення. Кожен може пронести факел маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі. Також Всесвітній біг миру пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Крім того, організатори естафети в Україні своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

18 червня бігуни української команди стартували у Запоріжжі. Команда рухається теренами Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської та Сумської областей.

Естафета організована міжнародною мережею волонтерів, яких надихає бачення сповненого гармонією і спокоєм світу, запропоноване всесвітньо відомим громадським діячем Шрі Чинмоєм.

У кожній країні організатори плідно співпрацюють з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади різних рівнів. У Пирятині учасників естафети привітали заступник голови районної ради Олексій Гусак, заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко та міський голова Олексій Рябоконь.

Фінішують українці на День Конституції 28 червня у Сумах, за весь час планується подолати близько 900 кілометрів.

                                                                             Пирятинська районна рада


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com