Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У Вишневецькій школі вшанували Героїв - випускників
31.05.2017

31 травня у Вишневецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся урок-реквієм, присвячений пам’яті випускника закладу - учасника антитерористичної операції на сході України Бориса Козака. 


Нагадаємо, що народився хлопець 31 травня 1990 року у Києві, невдовзі родина переїхала на Пирятинщину  у село Прихідьки. Закінчивши Вишневецьку загальноосвітню школу, продовжив навчання у Пирятинській філії Європейського університету. У травні 2011 року був призваний на строкову службу до лав Української Армії, потім продовжив службу за контрактом.

З квітня 2014 року Борис приймав участь в антитерористичній операції, в обороні Донецького аеропорту. Снайперська куля обірвала молоде життя 3 вересня 2014 року біля селища Піски, Ясинуватського району, Донецької області, похований хлопець у селі Прихідьки. Указом Президента України "За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Борис Козак нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Також нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

На заході побував голова районної ради Сергій Пазюк, який висловив щирі слова шани Герою і відзначив важливість збереження світлої пам’яті про хлопців-земляків, які віддали своє життя заради кращого майбутнього нашої держави. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих випускників школи Бориса Козака і Віталія Білька та поклали квіти до меморіальних дощок.

З метою вшанування пам’яті земляка, напередодні заходу  у школі було проведено конкурс малюнків на тему «Ні війні», тож голова районної ради вручив подарунки учням-переможцям.Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com