Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Душу й тіло він положив за нашу свободу
30.05.2017

Борис Сергійович Козак народився 31 травня 1990 року у Києві. Невдовзі родина переїхала та оселилася на Пирятинщині – у селі Прихідьки. Хлопець закінчив Вишневецьку загальноосвітню школу, продовжив навчання у Пирятинській філії Європейського університету. У травні 2011 року був призваний на строкову службу до лав Української Армії, потім продовжив службу за контрактом.

Справжній патріот, він не міг залишитися осторонь в тяжкий для Батьківщини час. З квітня 2014 року Борис приймав участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, обороні Донецького аеропорту. До останнього подиху він залишився вірним кожному слову Військової присяги. Снайперська куля обірвала молоде життя 3 вересня 2014 року біля селища Піски, Ясинуватського району, Донецької області. Зенітники вирушили на допомогу бійцям батальйону «Дніпро», які потрапили в засідку на автошляху Авдіївка – Донецьк. Завдяки наданню вогневої підтримки зенітної установки  ЗУ-23-2, встановленої на автомобілі «Урал», засідка була знищена. Борис загинув у бою під час обстрілу автомобіля. Похований в селі Прихідьки Пирятинського району. У хлопця залишилися батьки та два брата.

Указом Президента України № 817/2014 від 21.10.14 р., «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Борис Козак нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Також нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

5 січня 2015 року його ім’я внесене до Книги Пошани Полтавської обласної ради. 
©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com