Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Сергій Пазюк провів виїзний прийом громадян у Білоцерківській сільській раді
25.05.2017

25 травня голова районної ради Сергій Пазюк здійснив робочу поїздку на територію Білоцерківської сільської ради та провів виїзний прийом громадян – жителів сіл Білоцерківці та Яцини.


У ході візиту очільник району ознайомився з роботою об’єктів соціальної сфери, поспілкувався з працівниками закладів та обговорив з ними основні проблемні питання.

Звернення громадян стосувалися питань автобусного сполучення, отримання медичної допомоги та іншого. Найбільше жителів Білоцерківської сільської ради хвилює відсутність пересувного флюорографа.

Крім того, сільський голова Василь Грицай наголосив, що на сьогодні залишається невирішеним питання відсутності сільського фельдшера у Білоцерківцях. Також жителі звернулися до посадовців щодо необхідності ведення прийому, хоча б один раз на тиждень, сімейним лікарем на території сіл, а яцинівчани порушили питання збільшення кількості автобусних рейсів до райцентру.

Крім того, керівник району відвідав громадян, які обслуговуються територіальним центром, поспілкувався з соціальними робітниками.

Усі питання, які потребують розгляду, взято під особистий контроль головою районної ради. 

 
 
Пирятинська районна рада


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com