Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

До 31-х роковин Чорнобильської трагедії
26.04.2017

26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобиля. Саме у цей день 1986 року ядерна трагедія радіаційним враженням накрила сотні населених пунктів і завдала непоправних людських втрат.Тож з нагоди 31-ї  річниці Чорнобильської катастрофи у великому залі адмінбудинку відбулося урочисте зібрання. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять ліквідаторів, які відійшли у вічність.

До присутніх звернулися заступник голова Пирятинської районної ради Олексій Гусак, заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко, секретар міської ради Тетяна Чайка та голова ГО «Союз Чорнобиль України» Валерій Ухань.

За мужність і самовідданість, активну життєву позицію і громадську діяльність, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та вдів відзначено грамотами. На заході прозвучали тематичні пісні у виконанні талановитих аматорів сцени Пирятинського краю.

По завершенню  урочистостей учасники зібрання скорботною ходою пройшли до пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, де відбулося покладання квітів. 


 Пирятинська районна рада

 
 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com