Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У Теплівській школі відбувся семінар-практикум учителів математики та інформатики
30.03.2017

На базі Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нещодавно відбувся районний семінар-практикум учителів математики та інформатики. Програма заходу передбачала ознайотися з новинками в освіті, зокрема Концепцією розвитку нової Української школи, проведення інтегрованого уроку, робота з психологом закладу, підведення підсумків роботи галузі у 2016-2017 н.р. та інше.

Працівники закладу гостинно зустріли учасників варениками, а потім робота закипіла. Надзвичайно цікавим для учнів та гостей став урок математики та інформатики, який провели у нетрадиційній формі учителі Запорожченко Н.В. та Шам Р.О. Діти працювали детективами: відшукували інформацію, аналізували її, складали фоторобот злочинця.

Теоретична частина семінару містила виступи керівників РМО -  вчителів математики Леонової Л.М., інформатики Шама Р.О., методиста Пономаренко Л.В. Учасники активно обговорювали можливість та переваги нетрадиційних, бінарних та інтегрованих уроків.

На завершення  психолог закладу Авсієнко І.А. провів цікавий захід - через малюнки педагогів він відкрив деякі особливості, мрії  і стан кожного.
 


 

За матеріалами сайту
відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської РДА


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com