Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Сімнадцята сесія районної ради завершила свою роботу
22.03.2017

22 березня відбулося друге пленарне засідання сімнадцятої  сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак, Іван Близнюк,  та Андрій Сімонов, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови, представники засобів масової інформації.Спочатку депутати внесли деякі зміни до районних програм, а саме: розвитку освітньої галузі Пирятинського району на 2016-2017 роки; розвитку та підтримки аграрного комплексу Пирятинщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року; розвитку культури на 2013-2017 роки.

Далі обранці ухвалили зміни до показників районного бюджету на поточний рік, зокрема, передавши кошти сільським бюджетам на фінансування проектів районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, які стали цьогорічними переможцями.

Крім того, внесено зміни до рішення 12 сесії районної ради сьомого скликання від 20.10.2016 року "Про затвердження списку присяжних Пирятинського районного суду Полтавської області" та 15 позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 22.12.2016 року "Про надання дозволу Пирятинській  ЦРЛ на опалення приміщень від модульної котельні ТОВ «Наше тепло» на альтернативному виді палива (пілети)".

Наостанок, депутати ухвалили рішення «Про впорядкування майнових питань спільної власності територіальних громад Пирятинського району», викликане зверненням Великокручанської сільської ради щодо передачі будівлі спортзалу у її комунальну власність. Даним рішенням передбачено створення комісії з впорядкування нерухомого майна колишнього військового  містечка № 1, розташованого у с. Велика Круча, що вивільнилося в процесі реформування Збройних сил України, яка протягом 30 календарних днів проведе обстеження вищезазначеного майна згідно чинного законодавства та подасть матеріали на розгляд районної ради. 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com