Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Голова районної ради радився у Березовій Рудці
15.03.2017

14 березня у приміщенні Березоворудської сільської ради голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Владислав Гуленко провели  нараду з питання сприяння створенню матеріальної бази для формування організованої системи збору та вивезення твердих побутових відходів на території сіл Пирятинського району. У зібранні взяли участь депутат обласної ради Андрій Сімонов, сільські голови Березоворудської, Давидівської, Вікторійської, Малютинської, Смотриківської та Теплівської громад.У ході наради Сергій Пазюк повідомив, що рішенням сесії районної ради на виконання Програми сприяння створенню матеріальної бази для формування організованої системи збору та вивезення твердих побутових відходів на території сіл Пирятинського району з районного бюджету передбачено субвенцію обласному бюджету у сумі 1000000 гривень. Тепер час приймати рішення сільським радам – учасникам проекту. Враховуючи чисельність населення громад, присутні обговорили обсяги коштів сільських бюджетів на закупівлю спеціальної комунальної техніки і контейнерів для твердих побутових відходів та напрацювали  механізм подальших дій.

По тому очільники району, за участю  головного лікаря ЦПМД Ірини Дядькової, депутата обласної ради Андрія Сімонова та представників Березоворудського коледжу ПДАА, провели зустріч з депутатами Березоворудської сільської ради з питання надання первинної медичної допомоги місцевим жителям.

Уже багато років у громаді постає проблема через відсутність власного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На сьогодні первинна допомога надається у приміщенні Березоворудського коледжу, що є тимчасовим явищем і створює ряд незручностей.

У ході зібрання обговорювалося декілька шляхів виходу із ситуації, в результаті попередньо дійшли згоди щодо вивільнення приміщення сільської ради для переобладнання під амбулаторію, перенісши адмінустанову у частину будівлі дитячого садка, яка на даний час не використовується. Однак для прийняття остаточного рішення мають наміри залучитися підтримкою громади, призначивши зібрання жителів на 22 березня. Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com