Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

„Година запитань до міського голови“
14.02.2017

13 лютого в редакції газети „Пирятинські вісті“ працювала „гаряча лінія“. Протягом години міський голова відповідав на питання пирятинців.

Близько півдесятка запитань надійшло на адресу Олексія Рябоконя. Здебільшого вони стосувалися комунальної теми: які роботи будуть проводитися в навчальних закладах, які вулиці будуть освітлюватися та ремонтуватися цього року. Були й такі проблеми, які порушувалися не однією людиною.

Приміром, два дзвінки надійшли з приводу подальшої долі першої школи. Адже містом ширяться чутки, що заклад закриють. На це міський голова повідомив, що школа є і буде. Тим більше, у навчальному закладі плануються роботи із покращення матеріально-технічної бази.

Також люди зверталися стосовно проблеми відновлення радіо і телефонного зв’язку підприємством „Укртелеком“. Олексій Рябоконь зазначив, що найближчим часом проведе зустріч із керівництвом підприємства, щоб вирішити дане питання.

Пирятинців цікавило чи буде цього року продовжено будівництво тротуару по вул. Київська та чи буде тротуар від міського ринку до Різдво-Богородицької церкви. Міський голова відповів, що 2017 плануються видатки на ці роботи. До того ж є перелік вулиць, де планується ремонт доріг та будівництво мереж вуличного освітлення.

Щодо запитань з приводу робіт у шостій школі, Олексій Рябоконь повідомив, що даний заклад визначено опорною школою. Тому з Державного бюджету на її облаштування надійшло близько 4,3 млн. грн. Планується зробити профільні кабінети: фізики, географії, лінгафонний, два комп’ютерних; доукомплектувати кабінети біології, хімії та історії. Решту коштів направити на заходи з енергозбереження. Крім цього, планується виділити кошти з міського бюджету на ремонт даху, харчоблоку та актової зали.

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com