Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Учні Пирятинського ліцею зібрали допомогу для дітей Авдіївки
03.02.2017

Останніми днями ситуація в зоні АТО загострилася, зокрема, в Авдіївці, Донецької області: постійні обстріли та вибухи, зруйнована інфраструктура, розстріляні місії гуманітарної допомоги. Пирятинці не можуть стояти осторонь цих подій і тому зібрали допомогу для маленьких жителів прифронтової зони.

Штаб волонтерського руху Пирятинщини постійно збирає та відправляє допомогу в зону АТО як військовим-землякам, так і жителям прифронтової зони. Співрацюють із полтавськими та столичними волонтерами. До благодійної діяльності долучаються небайдужі жителі міста та району. І як говорить волонтер Валентина Крагель, ніколи не відмовляє і завжди допомагає Пирятинський ліцей.

Так і цього разу учні ліцею на чолі з педагогом-організатором Наталією Половкою зібрали допомогу для маленьких жителів Авдіївки. Теплі речі, іграшки, канцелярія будуть відправлені у дитячі садочки.

Серед активних учасників волонтерського загону ліцею Валерія Бабельнік. Дівчинка родом із Донецької області, міста Амвросіївка, що за 90 км від Авдіївки. Валерія вже півтора роки живе в Пирятині і говорить, що завжди потрібно залишатися людьми і допомагати тим, хто цього потребує.

Пирятинська міська рада звертається до всіх підприємств, установ, організацій та небайдужих жителів громади допомогти зібрати теплі речі та провізію для постраждалих жителів Авдіївки.

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com