Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Увага! Добровільна здача зброї!
31.01.2017

У багатьох громадян Пирятинщини на руках мається значна кількість нелегальної вогнепальної зброї. Дана  категорія осіб, як умисно так і з власної  безвідповідальності,  законно не реєструють придбану зброю, чим порушують діюче в Україні законодавство та можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. 

З метою недопущення фактів використання вогнепальної зброї не за призначенням попередженням незаконного її розповсюдження на території Полтавської області з 01по 31 березня 2017 року проводиться місячник добровільної здачі зброї“, у ході якого, відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України –“ ...звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини, або вибухові пристрої. При добровільній здачі незареєстрованої зброї під час проведення „місячника добровільної здачі зброї“ громадяни мають право на її реєстрацію у власне користування.

З питань добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин необхідно звернутися до Пирятинського ВП ГУНП в Полтавській області, а саме до інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Пирятинського ВП ГУНП в Полтавській області старшого лейтенанта поліції Ковені Володимира Вікторовича (м. Пирятин, вул. Зоряна, 7, кабінет № 31).©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com