Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

На позачерговій сесії районної ради ухвалено нагальні рішення
29.12.2016

29 грудня відбулося пленарне засідання шістнадцятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. Передувало роботі сесії спільне засідання постійних комісій районної ради, де народні обранці узгодили питання, що потребували нагального розгляду.

У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак та Олександр Гаркавенко, голова районної державної адміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Спочатку депутати затвердили Порядок використання коштів бюджетів усіх рівнів, спрямованих на виконання заходів Програми розвитку аграрного комплексу Полтавщини  за пріоритетними напрямками на період до 2020 року за напрямком «Розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації» на території Пирятинського району.

Далі учасники зібрання затвердили Календарні плани на 2017 рік та внесли зміни до показників районного бюджету на 2016 рік. Також депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік та внесли доповнення до рішення 19-ої сесії районної ради шостого скликання від 27 грудня 2012 року «Про передачу майнового комплексу, розташованого за адресою: с. Каплинці, вул. Калініна,7а».

Наостанок Сергій Пазюк подякував депутатам за плідну роботу упродовж року і привітав з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. 


Пирятинська районна рада

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com