Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

„Верховенство права в діяльності органів місцевого самоврядування в Україні“
14.12.2016

Саме під такою назвою сьогодні розпочався дводенний навчальний семінар-тренінг з принципів верховенства права для представників Пирятинської громади. Метою навчальної програми є підвищення рівня знань учасників семінару, їх професійного розуміння поняття та принципів верховенства права як засад ефективного публічного адміністрування („належного урядування“), спрямованого на захист прав людини і демократії, на рівні місцевого самоврядування. До участі в тренінгу були запрошені не тільки працівники апарату виконавчого комітету, а й громадських організацій, ЗМІ, представники депутатського корпусу та члени виконавчого комітету.

Досвідчені тренери Володимир Венгер, зав. секретаріату Комітету з питань правової політики та правосуддя ВРУ, кандидати юридичних наук: Денис Азаров, декан факультету правничих наук, та Олексій Цельєв, старший викладач Національного університету „Києво-Могилянська Академія“, для розкриття тематики та глибшого розуміння складових принципів верховенства права використали різні методи роботи: і міні-лекції, і загальні дискусії, і практичні завдання. Одним із завдань тренерів було сприяння посиленню мотивації посадових осіб щодо дотримання принципів верховенства права у своїй діяльності.

Підсумки першого навчального дня підвела Ольга Лучка, представник Академії Фольке Бернадотта.

Варто зазначити, що це вже другий захід, який проводиться в Пирятині в рамках шведсько-українського проекту „Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні“. Цей Проект реалізується Академією Фольке Бернадотта в партнерстві з Асоціацією малих міст України, Києво-Могилянською академією, соціологічною агенцією ФАМА за фінансування Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida.

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com