Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Громади Пирятинщини отримали сертифікати про завершення Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - III фаза»
02.12.2016

1 грудня відбулося  засідання Форуму місцевого розвитку Пирятинського району, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі Форуму взяли участь координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик, голова районної державної адміністрації Олег Куча, заступник голови районної ради Олексій Гусак, заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко, голови постійних комісій районної ради, начальники відділів райдержадміністрації та районної ради, сільські голови, голови громадських організацій та представники засобів масової інформації.
 


У ході зібрання відбулася презентація роботи громадських організацій - учасників Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза», які впровадили мікропроекти у своїх громадах. Результатом втілення в життя ініціатив громад, у Нових Мартиновичах реконструйовано систему опалення та частково замінено дверні блоки у приміщенні сільської амбулаторії, у Малютинцях проведено капітальний ремонт лінії водопостачання, у Великій Кручі утеплено приміщення школи, частково замінено вікна і двері, у Березовій Рудці прокладено 600 метрів нової водопровідної труби та введено в експлуатацію безбашенну систему підйому води.

Крім того, Сергій Пазюк ознайомив присутніх з результатами районного конкурсу проектів, наголосивши, що всього реалізовано 12  проектів на загальну суму  понад 3 мільйони гривень. Внаслідок втілення проектів у селах району модернізовано вуличне освітлення, відремонтовано приміщення  соціальної сфери, впроваджено заходи з енергозбереження, реконструйовано систему водопостачання, здійснено благоустрій  територій та поточний  ремонт доріг.

Наостанок координатор обласного ресурсного центру вручила представникам громад сертифікати про завершення Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - III фаза».

Цього ж дня Віталіна Старчик провела навчальний тренінг з питання змін в законодавстві для громадських об’єднань. 
Пирятинська районна рада
 
 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com