Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Пам’яті жертв голодоморів
26.11.2016

25 листопада, в переддень вшанування жертв голодоморів в Україні, голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк, голова райдержадміністрації Олег Куча, секретар міської ради Тетяна Чайка, голова районної організації ветеранів Богдан Дубецький та представники громадськості поклали композиції з колосків та калини до хреста скорботи у Пирятині, віддаючи шану загиблим від спланованого геноциду. 


Далі у великій залі адмінбудинку відбулося зібрання за участі представників трудових колективів та учнівської молоді. До присутніх звернулися голова районної ради Сергій Пазюк, заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко та заступник міського голови Ігор Шикеринець.

Історичний екскурс представила учитель історії Пирятинської загальноосвітньої школи №6 Ольга Бражник. Учасники зібрання переглянули авторський фільм учениці 11 класу загальноосвітньої школи №6 Катерини Шевченко, в якому відображено спогади очевидця жахливого голодомору. Саме цей фільм посів 2 місце на Всеукраїнському конкурсі «Боротьба за українську державність. Сімейні історії українців», що проходив у 2014 році у Києві.

Крім того, всі охочі мали можливість ознайомитися з тематичною виставкою архівних матеріалів. 

 

 

Пирятинська районна рада

 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com