Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Реалізовуємо заходи спільного проекту співробітництва
15.07.2015
Продовжується реалізація спільного проекту Пирятинської міської ради і Білоцерківської,  Дейманівської, Каплинцівської,  Олександрівської, Сасинівської та Харківецької сільських рад району „Придбання сміттєвоза та контейнерів для покращення матеріально-технічної бази громад. Спільний крок до чистого довкілля Пирятинського краю“, який спрямований на вирішення проблем зі збору та вивезення твердих побутових відходів. Днями у міській раді відбулася нарада щодо стану виконання заходів проекту GIZ, в якій взяли участь міський голова Олексій Рябоконь, сільські голови-учасники проекту та представники КП „Каштан“.
 
Варава М.В., заступник міського голови проінформував присутніх про результат проведених міською радою відкритих торгів на предмет закупівлі сміттєвоза. Як вже повідомлялося раніше переможцем торгів визначено ТОВ „УкрЄвроМАЗ“, яке надало нижчу цінову пропозицію – 1195,0 тис. грн.
 
Також учасниками наради обговорено питання закупівлі контейнерів, облаштування майданчиків під їх встановлення та заключення договорів з КП „Каштан“ на вивіз ТПВ.


 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com