Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Освіта

Мережа навчальних закладів

Назва показнику
Кількість закладів
Кількість учнів (дітей)
Примітка
Загальноосвітні школи (всього)
13
943
 
З них І-ІІ ступенів
4
179
 
          І-ІІІ ступенів
8
761
 
Навчально-виховні комплекси
1
3
Крячківський навчально-виховний комплекс
Позашкільні заклади
1
215
Пирятинська районна станція юних натуралістів (СЮН)
Дошкільні заклади
19
346
 
в т.ч. у місті
0
0
 
         у сільській місцевості
19
346
 
 
Для потреб населення діє 18 дошкільних навчальних закладів та 1 НВК, у них виховується  346 дітей, що становить 88 % від загальної кількості дітей дошкільного віку.

Створено належні умови для повноцінного розвитку особистості, виховання справжніх громадян незалежної України.
Продовжено роботу щодо  супроводу дитини від її народження до 3-х років відповідно до районної програми, впровадження нових підходів до навчально-виховного процесу, які мають позитивний вплив на створення нового освітнього середовища для розвитку особистості, нового освітнього простору з цілеспрямованим, безперервним, особистісно зорієнтованим підвищенням професійної компетентності особистості педагога.

Крок за кроком у життя

До послуг громадян у районі – 13 загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі:
• НВК – 1
• I-II ступенів - 4
• I-III ступенів – 8
 
Діяльність освітян Пирятинщини спрямована на забезпечення доступності та підвищення якості освітніх послуг, впровадження  моделі, зорієнтованої на розвиток та виховання національно свідомої особистості, формування в неї внутрішньої вмотивованості до саморозвитку, вироблення в учнів (вихованців) уміння навчатися упродовж життя для досягнення найвищого індивідуального рівня продуктивності.

На засадах особистісно зорієнтованого підходу в районі створено єдину систему виховного процесу, спрямовану на соціалізацію учнів, утвердження їх як особистостей. Зусилля педагогів спрямовані на реалізацію проектів  щодо виховання учнів у дусі патріотичного обов'язку, готовності до військової служби та захисту України, поваги до чинного законодавства та засад демократичної  правової держави.

З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство відкрито 3  класи з інклюзивним навчанням: на базі Давидівської зш І-ІІІ ст. – два  класи, 2 учні, Березоворудської зш І-ІІІ ст. - один клас, 1 учень.

До послуг дітей, починаючи з 1 класу, – 120 персональних комп’ютерів, 21 ноутбук, 10 навчальних комп’ютерних комплексів, 3 мультимедійні комплекси, 12 проекторів, доступний ІНТЕРНЕТ.

Школа дає крила випускникам, які успішно навчаються в найпрестижніших вищих навчальних закладах України.

Через творчість до майстерності…

Пирятинська районна станція юних натуралістів задовольняє базові потреби учнівської молоді у пізнанні закономірностей природи, середовища життя та себе у ньому.

 

Для розвитку здібностей та обдарувань учнів, задоволення їх освітніх інтересів і запитів у позашкільному закладі працює 6 груп, 215 дітей.

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com