bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Освіта
Мережа навчальних закладів

Назва показнику
Кількість закладів
Кількість учнів (дітей)
Примітка
Загальноосвітні школи (всього)
13
943
 
З них І-ІІ ступенів
4
179
 
          І-ІІІ ступенів
8
761
 
Навчально-виховні комплекси
1
3
Крячківський навчально-виховний комплекс
Позашкільні заклади
1
215
Пирятинська районна станція юних натуралістів (СЮН)
Дошкільні заклади
19
346
 
в т.ч. у місті
0
0
 
         у сільській місцевості
19
346
 
 
Для потреб населення діє 18 дошкільних навчальних закладів та 1 НВК, у них виховується  346 дітей, що становить 88 % від загальної кількості дітей дошкільного віку.

Створено належні умови для повноцінного розвитку особистості, виховання справжніх громадян незалежної України.
Продовжено роботу щодо  супроводу дитини від її народження до 3-х років відповідно до районної програми, впровадження нових підходів до навчально-виховного процесу, які мають позитивний вплив на створення нового освітнього середовища для розвитку особистості, нового освітнього простору з цілеспрямованим, безперервним, особистісно зорієнтованим підвищенням професійної компетентності особистості педагога.

Крок за кроком у життя

До послуг громадян у районі – 13 загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі:
• НВК – 1
• I-II ступенів - 4
• I-III ступенів – 8
 
Діяльність освітян Пирятинщини спрямована на забезпечення доступності та підвищення якості освітніх послуг, впровадження  моделі, зорієнтованої на розвиток та виховання національно свідомої особистості, формування в неї внутрішньої вмотивованості до саморозвитку, вироблення в учнів (вихованців) уміння навчатися упродовж життя для досягнення найвищого індивідуального рівня продуктивності.

На засадах особистісно зорієнтованого підходу в районі створено єдину систему виховного процесу, спрямовану на соціалізацію учнів, утвердження їх як особистостей. Зусилля педагогів спрямовані на реалізацію проектів  щодо виховання учнів у дусі патріотичного обов'язку, готовності до військової служби та захисту України, поваги до чинного законодавства та засад демократичної  правової держави.

З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство відкрито 3  класи з інклюзивним навчанням: на базі Давидівської зш І-ІІІ ст. – два  класи, 2 учні, Березоворудської зш І-ІІІ ст. - один клас, 1 учень.

До послуг дітей, починаючи з 1 класу, – 120 персональних комп’ютерів, 21 ноутбук, 10 навчальних комп’ютерних комплексів, 3 мультимедійні комплекси, 12 проекторів, доступний ІНТЕРНЕТ.

Школа дає крила випускникам, які успішно навчаються в найпрестижніших вищих навчальних закладах України.

Через творчість до майстерності…

Пирятинська районна станція юних натуралістів задовольняє базові потреби учнівської молоді у пізнанні закономірностей природи, середовища життя та себе у ньому.

 

Для розвитку здібностей та обдарувань учнів, задоволення їх освітніх інтересів і запитів у позашкільному закладі працює 6 груп, 215 дітей.

 

[версія для друку]
TyTa