bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Регуляторна політика. Архів

 

 

 

27.12.201326.12.2013

 

Структура скоригованого тарифу на послуги з водовідведення с. Велика Круча 

04.11.2013

18.07.2013
До відома споживачів послуг водопостачання, які проживають на території Березоворудської сьльської ради! (Інформація по встановлення тарифу на послуги водопостачання на території Березоворудської сільської ради)

 18.07.2013
Розрахунок обсягу водоспоживання по с. Березова Рудка

 18.07.2013
Виробництво та обсяги надання послуг з водопостачання на 2013 рік

 18.07.2013
Розрахунок тарифу на послуги з водопостачання на території Березоворудської сільської ради

15.07.2013  

Проект рішення "Про затвердження нормативних документів по використанню комунального майна, що знаходиться у власності територіальної громади м. Пирятин"
21.05.2013

 1.Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Пирятин"

 2. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Пирятин"

 3. Технічна документація з нормативної грошової оцінки м.Пирятин

5. Проект рішення "Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення за їх цільовим та функціональним використанням у відсотковому відношенні до нормативної грошової оцінки земель м.Пирятин"

 6. Ставки орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення за їх цільовим та функціональним використанням у відсотковому відношенні до нормативної грошової оцінки земель м.Пирятин

 7. Аналіз регуляторного впливу проекту  рішення "Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення за їх цільовим та функціональним використанням у відсотковому відношенні до нормативної грошової оцінки земель м.Пирятин"

19.04.2013
 Проект рішення Пирятинської міської ради "Про місцеві податки та збори на 2014 рік"
 Про затвердження Методики визначення мінімальної суми  орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території Пирятинської  міської ради на 2014 рік 
14.03.2013
 Інформація по зміні тарифу на теплопостачання житлового будинку по вул. Коцюбинського,33
 Інформація по зміні тарифу на теплопостачання житлових будинків по вул. Червоноармійській 4-А,Б
 Економічний аналіз витрат на послуги теплопостачання житлового будинку по вул. Коцюбинського, 33
 Економічний аналіз витрат на послуги теплопостачання будинків №4-А, Б по вул. Червоноармійській, м. Пирятин
 Коригування тарифу на послуги  теплопостачання для населення по вул. Червоноармійській 4-А,Б м. Пирятин
 Коригування тарифу на послуги з теплопостачання житлового будинку по вул. Коцюбинського, 33

 


23.12.2012

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Пирятинської міської ради „Про Порядок оприлюднення та проведення відкритих громадських слухань щодо тарифів на житлово-комунальні послуги в місті Пирятині“ (скачати)


27.11.2012

План діяльності Пирятинської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік (скачати)


24.11.2012

ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту … „Про встановлення ПП „Хазар-2007“ (скачати)


19.11.2012

Про Порядок оприлюднення та  проведення відкритих громадських слухань щодо тарифів на  житлово-комунальні послуги в місті Пирятині (скачати)

13.11.2012

План-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2013 рік (скачати)
03.09.2012
Звіт про базове відстеження результативності проекту рішення Пирятинської міської ради „Про затвердження Положення та типового договору „Про пайову участь (внесок) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Пирятин“ та Положення „Про Цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Пирятин“ (скачати)

04.07.2012

Проект рішення "Про затвердження Положення та типового договору «Про пайову участь (внесок) замовників у створенні і  розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Пирятин» та Положення «Про Цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Пирятин» (скачати)

01.07.2012

Звіт про базове відстеження (скачати)

План-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів за 2012 рік (скачати)

15.05.2012

Проект рішення міської ради "Про місцеві податки та збори на 2013 рік (скачати)

Проект рішення міської ради "Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території Пирятинської міської ради на 2013 рік (скачати)

Проект рішення міської ради "Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення за їх цільовим та функціональним використанням у відсотковому відношенні до нормативної грошової оцінки земель м. Пирятин та сільських населених пунктів Пирятинської міської ради (скачати)

Проект рішення міської ради "Про затвердження Тимчасових правил користування системами комунального водопостачання в місті Пирятині (скачати)
03.02.2012
Звіт про базове відстеження результативності проекту рішення  виконкому Пирятинської міської ради „Про  встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення, що надаються Пирятинськими госпрозрахунковими очисними спорудами“ (скачати)
Звіт про базове відстеження результативності проекту рішення сесії Пирятинської міської ради „Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення за їх цільовим та функціональним використанням у відсотковому відношенні до нормативної грошової оцінки земель м. Пирятин та сільських населених пунктів Пирятинської міської ради“ (скачати)


03.01.2012

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Пирятинської міської ради (скачати)

19.12.2011

Друга група-фізичні особи-підприємці,які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб,які перебувають з ними у трудових відносинах ,одночасно не перевищує 10 осіб (скачати)

Перша група-фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб (скачати)

Вікторійська сільська рада Пирятинського району Полтавської області Проект рішення "Про встановлення розміру єдиного податку для громадян-суб’єктів підприємницької діяльності на 2012 рік (скачати)

Друга група-фізичні особи-підприємці,які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб,які перебувають з ними у трудових відносинах ,одночасно не перевищує 10 осіб (скачати)

Перша група-фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб (скачати)

Додаток № 2 До рішення Смотриківської сільської ради від 01 .07. 2011 року ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗБІР ЗА ПРОВАДЖЕННЯ ДЕЯКИХ ВИДІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (скачати)

Додаток до рішення Смотриківської сільської ради від 01.07.2011 року П О Л О Ж Е Н Н Я про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (скачати)

СМОТРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Сьома позачергова сесія шостого скликання
Р І Ш Е Н НЯ від 01 липня 2011 року "Про встановлення розмірів єдиного податку для громадян – суб"єктів підприємницької діяльності на 2012 рік. (скачати)

Види діяльності (Затверджено рішенням сьомої позачергової сесії шостого скликання СМОТРИКІВСЬКОЇ сільської ради від 1 липня 2011 року (скачати)

СМОТРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Сьома позачергова сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я від 01 липня 2011 року "Про встановлення ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (скачати)

Додаток №2 до рішення Смотриківської сільської ради від «01» липня 2011 р Встановити на 2012 рік ставки збору за провадження торговельної діяльності незалежно від місцезнаходження пункту продажу товарів та асортименту товарів в таких розмірах за календарний місяць (скачати)


02.12.2012.


Статут територіальної громади міста Пирятина Полтавської громади (скачати)

Аналіз  регуляторного  впливу  проекту  рішення  міської  ради  "Про  встановлення  ставок  єдиного  податку  на  2012  рік (скачати)

Додатки  до  проекту    рішення  Пирятинської  міської  ради  "Про  встановлення  ставок  єдиного  податку  на  2012  рік (скачати дод1, скачати дод2)

29.11.2011.
Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Пирятинської міської ради (скачати)

10.11.2011.

Зміни до річного плану закупівель на 2011 рік Пирятинська міська рада

11.10.2011.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Пирятинської міської ради

22.09.2011.

П Р О Т О К О Л № 10 засідання комітету з конкурсних торгів Пирятинської міської ради від 16 вересня 2011 року

Зміни до річного плану закупівель на 2011 рік Пирятинська міська рада 


18.08.2011.

Рішення Пирятинської міської ради „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території Пирятинської міської ради на 2012 рік”

Рішення Пирятинської міської ради «Про розгляд проекту рішення «Про внесення доповнення до рішення п’ятдесят сьомої сесії Пирятинської міської ради (п’ятого скликання) від 16.12.2009 року «Про затвердження ставок єдиного податку»

08.07.2011.

Зміни до  річного плану закупівель на 2011 рік

05.07.2011.

Рішення Пирятинської міської ради від 5 липня 2011 р. "Про місцеві збори на 2012 рік

04.07.2011.


П Р О Т О К О Л № 7 засідання комітету з конкурсних торгів Пирятинської міської ради від 04 липня 2011 року


29.06.2011.

Рішення Пирятинської міської ради від 23 червня 2011 року "Про розгляд проекту рішення «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території Пирятинської міської ради на 2012 рік»

Річний план закупівель на 2011 рік Пирятинська міська рада

Рішення сьомої (позачергової) сесії Пирятинської міської ради від 19 травня 2011 року „Про розгляд проектів рішень по встановленню місцевих податків та зборів на 2012 рік”


Проект рішення „Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності на 2012 рік”

Положення про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення міської ради «Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності»

Проект рішення „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2012 рік”

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2012 рік»

Проект рішення „Про місцеві збори на 2012 рік”

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Пирятинської міської ради «Про місцеві збори»

Положення про туристичний збір

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Пирятинської міської ради «Про місцеві збори», Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Пирятинської міської ради «Про місцеві збори», Положення про туристичний збір

1.06.2011.

Проект рішення „Про встановлення ставок єдиного та фіксованого податків на 2012 рік”

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Пирятинської міської ради «Про встановлення ставок єдиного та фіксованого податків на 2012 рік»
[версія для друку]
TyTa