bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Проекти міської ради 2012 рік


П Е Р Е Л І К проектів рішень, рекомендованих до розгляду двадцять третьою сесією Пирятинської міської ради шостого скликання 18 грудня 2012 року

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.(завантажити
2. Про звіт міського  голови  про роботу виконавчого  комітету міської ради  по виконанню власних та делегованих повноважень відповідно  до Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні“ в 2012 році.(завантажити)
3.   Про затвердження звітів про надходження та використання коштів загального фонду міського бюджету на виконання заходів міських цільових програм одержувачами коштів.(завантажити)
4. Про затвердження розміру вартості харчування дітей на 2013 рік.(завантажити)
5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право приватної власності на земельні ділянки громадянам та їх приватизацію.(завантажити)
6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право приватної власності на земельні ділянки громадянам та їх приватизацію.(завантажити)
7.  Про погодження надання дозволу КП „Каштан“ на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування полігону твердих побутових відходів за межами м.Пирятин (ліва сторона автошляху на с.Тарасівку) в адміністративних межах Пирятинської міської ради.(завантажити)
8. Про надання дозволу КП „Каштан“ на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування міського цвинтаря по вул. Визволення в м.Пирятин.(завантажити)
9.    Про надання дозволу ФОП Згібнєвій О.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка підлягає зміні цільового призначення по вул. Радянська, 2Б в м. Пирятин для обслуговування будівлі торгівлі та побутового обслуговування населення.(завантажити)
10.   Про надання дозволів громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації (відновлення) меж земельних ділянок в м.Пирятин.(завантажити)
11.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам.(завантажити)
12. Різне.
 __________________________________________________________________________________________________________
 
П Е Р Е Л І К рішень двадцятої (позачергової) сесії Пирятинської міської ради шостого скликання, включених до протоколу №22 від 05 вересня 2012 року
1.        Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік. (завантажити)
 
 2.        Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 20.06.2012 року «Про затвердження міської цільової Програми капітального ремонту житлового фонду на 2012 рік». (завантажити)
 
3.        Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 20.06.2012 року «Про внесення змін та доповнень в рішення п’ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 10.02.2012 року «Про затвердження міських цільових Програм на 2012 рік» - Міська цільова Програма покращення благоустрою міста Пирятина на 2012 рік. (завантажити)
 
4.        Про внесення змін та доповнень в рішення п’ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 06.03.2012 року «Про затвердження міських цільових програм на 2012 рік» - Міська цільова Програма діяльності Пирятинської міської ради на 2012 рік. (завантажити)
 
5.        Про внесення змін та доповнень в рішення п’ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 10.02.2012 року «Про затвердження міських цільових Програм на 2012 рік» - Міська цільова Програма утримання гуртожитку на пл. Борців Революції,2 в м. Пирятин (завантажити)
 
6.        Про хід реалізації Програми державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню «Запровадження інноваційних механізмів збору, вивозу та утилізації сміття як один з ефективних заходів підвищення інвестиційної привабливості міста Пирятина та виховання екологічної свідомості його мешканців». (завантажити)
 
7.     Про передачу витрат   з поточного ремонту дорожнього покриття вулиці Жовтнева в м. Пирятин з балансу Пирятинської міської ради на баланс КП «Каштан». (завантажити)
 
8.    Про затвердження міської цільової Програми по сприянню встановленню індивідуального опалення житлових будинків №№102А,102Б по вул. Абаканська в м. Пирятин. (завантажити)
 
9.        Про затвердження Пирятинським госпрозрахунковим очисним спорудам проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельних ділянок для обслуговування каналізаційно-насосних станцій в межах м. Пирятин.. (завантажити)
 
10.  Про внесення змін до п.2 рішення п’ятдесят першої(позачергової) сесії Пирятинської міської ради (п’ятого скликання) від 25.08.2009 р. «Про приватизацію земельних ділянок громадянам міста». (завантажити)
 
11.     Про внесення змін до п.156 рішення виконкому міської ради №618 від 09.12.1997 року щодо передачі безоплатно в приватну власність земельної ділянки гр. Ільченку М.М. на пл. Червоноармійська,42 в м. Пирятин. (завантажити)
 
12.     Про надання дозволів громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації (відновлення) меж земельних ділянок в м. Пирятин. (завантажити)
 
13.     Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право приватної власності на земельні ділянки громадянам та їх приватизацію. (завантажити)
 
14.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам. (завантажити)
 
15.    Про продовження терміну оренди земельної ділянки ПП Улановській О.О. по вул. Червоноармійська,1 в м. Пирятин для обслуговування будівлі торгівлі.  (завантажити)
 
16.    Про введення до складу виконавчого комітету Пирятинської міської ради Кочур Л.В. (завантажити)
 
17.    Різне. (завантажити)
 
 
 


П Е Р Е Л І К проектів рішень дев’ятнадцятої сесії  Пирятинської міської ради шостого скликання від 23 серпня 2012 року
1.      Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2012 року. (завантажити)
2.        Про надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі.(завантажити)
3.        Про внесення змін та доповнень в рішення п’ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 10.02.2012 року «Про затвердження міських цільових Програм на 2012 рік»:
- Міська цільова Програма соціального захисту населення міста Пирятина на 2012 рік.(завантажити)
4.        Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 20.06.2012 року «Про затвердження міської цільової Програми капітального ремонту житлового фонду на 2012 рік».(завантажити)
5.        Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої сесії міської ради шостого скликання
від 20.06.2012 року «Про внесення змін та доповнень в рішення п’ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 10.02.2012 року «Про затвердження міських цільових Програм на 2012 рік».
- Міська цільова Програма покращення благоустрою міста Пирятина на 2012 рік(завантажити)
6.        Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.(завантажити)
7.        Про передачу на баланс КП «Каштан» вуличного освітлення м. Пирятин(вул. Мікромістечко).(завантажити)
 8.      Про прийняття на баланс Пирятинської міської ради елементу меморіального комплексу пам’яті загиблим воїнам в роки громадянської та Великої Вітчизняної воєн «Вічний вогонь».
9.      Про затвердження актів на списання малоцінних необоротних матеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, що знаходяться на балансі Пирятинської міської ради.(завантажити)
 10.    Про затвердження Положення та типового договору «Про пайову участь (внесок) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Пирятин» та Положення «Про Цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Пирятин.(завантажити)
11.    Про створення громадської приймальні з надання безоплатної юридичної допомоги.
12.    Про участь міської ради в конкурсі проектів та програм розвитку територіальних громад Полтавської області.(завантажити)
 13.    Про реалізацію Програми державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню «Запровадження інноваційних механізмів збору, вивозу та утилізації сміття як один з ефективних заходів підвищення інвестиційної привабливості міста Пирятина та виховання екологічної свідомості його мешканців».(завантажити)
 14.    Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період.(завантажити)
 15.    Про виведення зі складу виконавчого комітету Пирятинської міської ради Ільченка М. М.(завантажити)
 16.    Про призначення на посаду керуючого справами міськвиконкому.(завантажити)
 17.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам.(завантажити)
18.    Про затвердження гр. Кузьменко Т.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Сковороди,26 в м. Пирятин.(завантажити)
 19.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) громадянам.(завантажити)
 20. Про затвердження ТОВ «Вторстальмет» технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування(оренда) земельною ділянкою для обслуговування виробничих споруд та приміщень промислового призначення по вул. Гребінківська, 26 в м. Пирятин та надання її в оренду.(завантажити)
21.    Про надання дозволу КП «Каштан» на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації (відновлення) меж прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків у м. Пирятин. (завантажити)
 
22.    Про надання дозволів громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації (відновлення) меж земельних ділянок в м. Пирятин.(завантажити)
 23.    Про надання дозволу Територіальному управлінню МНС у Полтавській області на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на пл.. Червоноармійська,56 в м. Пирятин. (завантажити)
24.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право приватної власності на земельні ділянки громадянам та їх приватизацію. (завантажити)
25.    Про надання дозволу гр. Сергієнку Ю.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення тимчасового металевого гаража в районі житлового будинку по вул. Абаканська,100 в м. Пирятин. (завантажити)
 
26.    Різне.
 
П Е Р Е Л І К проектів рішень, що включені в порядок денний вісімнадцятої(позачергової) сесії Пирятинської міської ради (шостого скликання) 10 липня 2012 року

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік (скачати)

2. Про внесення змін до міської цільової Програми покращення благоустрою міста Пирятина на 2012 рік. (скачати)

3. Про місцеві податки та збори на 2013 рік. (скачати)

4. Про внесення змін в штатний розпис Пирятинської міської ради. (скачати)

5. Про охорону культурної спадщини. (скачати)

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам. (скачати)

7. Про затвердження гр. Смірнову В.А. технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування (оренда) земельною ділянкою по вул. Червоноармійська, 163А в м. Пирятин для обслуговування будівлі торгівлі та надання її в оренду. (скачати)

8. Про продовження терміну оренди земельної ділянки ПП Пороло С.В. на майдані Незалежності,15 в м. Пирятин для обслуговування будівлі торгівлі(магазину). (скачати)
[версія для друку]
TyTa