bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
План соціально-економічного розвитку. АРХІВ

ПРОГРАМА економічного і соціального розвитку міста Пирятина на 2011 рік (скачати)


ПРОГРАМА

ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
МІСТА ПИРЯТИНА НА 2006 РІК

ВСТУП

Програму економічного і соціального розвитку міста Пирятина на 2006 рік (далі - програму) розроблено виконкомом мірької ради відповідно до Закону України "Про державне прогнозувания та розроблення програм економічного і соціального розвитку України" від 3.03.2000 № 1602-Ш.

Міська програма на 2006 рік розроблена з урахуванням положень стратегічної програми Президента України В. Ющенко "Десять кроків назустріч людям".

Програма розроблена з метою вироблення та втілення єдиної політики розвитку міста в 2006 році, що вимагатиме реалізації пріоритетів у соціальній та економічних сферах із запровадженням чіткої взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Програма також містить основні показники економічного і соціального розвитку на 2006 рік, заходи щодо реалізації програми та перелік міських програм, що будуть реалізовуватися у 2006 році.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ У 2006 РОЦІ

.
Основною метою розвитку міста у 2006 році буде покращення якості життя усіх верств населення шляхом підвищення добробуту на основі системи соціально - економічних програм, розроблених на принципах раціонального ви¬користання місцевих ресурсів.

Для забезпечення комплексного вирішення взаємопов'язаних завдань та досягнення ос¬новної мети, визначено головні дії за наступними напрямами:

• Підвищення заробітної плати шляхом -
- зростання реальної, номінальної заробітної плати , забезпечення її рівня офі¬ційно встановленому прожитковому мінімуму для осіб працездатного віку;
- зменшення частки працівників, які отримують заробітну плату нижче мініма¬льної заробітної плати та встановленого прожиткового мінімуму для осіб пра¬цездатного віку.
- зближення міжгалузевих відмінностей у рівнях заробітної плати;
- забезпечення погашення заборгованості по заробітної платі та недопущення виникнення нових боргів;
- виконання заходів по легалізації найманої праці.

• Забезпечення довгострокового потенціалу зростання реального сектору економіки та на цієї основі більш ефективного залучення ресурсів для поповнення місцевих бю¬джетів шляхом -
- підвищення ефективності господарювання суб'єктів підприємницької діяльності,
- впровадження сучасних енергозберігаючих технологій та обладнання, о підвищення конкурентоспроможності продукції промисловості за рахунок впровадження інноваційних технологій.

• Створення сприятливих умов та усунення перешкод для розвитку підприємництва за
рахунок :
- підвищення ефективності роботи підприємств малого та середнього бізнесу та забезпечення їх підтримки на основі реалізації положень Програми розвитку малого підприємництва у місті Пирятині на 2005-2006 роки,
- здійснення активних дій щодо дерегулювання бізнесу, спрощення процедури реєстрації суб'єктів господарювання та отримання дозвільних документів;
- розширення міської інфраструктури, коло діяльності якої спрямоване на ком¬плексне обслуговування підприємців з усіх питань, що викликають їх інтерес , зокрема фонду підтримки підприємництва,
- подальший розвиток системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів малого підприємництва.

• Збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку міста шляхом:
- підвищення інвестиційного іміджу міста;
- поглиблення інвестиційного співробітництва з іноземними інвесторами;
- розповсюдження інформації про інвестиційну привабливість окремих галузей і сфер економіки та перспективні інвестиційні проекти.

• Продовження реформування галузі житлово-комунального господарства шляхом:
- розвитку та реконструкції централізованих систем водопостачання і водовід-ведення;
- розвитку та реконструкції водопровідно - каналізаційного господарства міста;
- створення конкурентного середовища в житлово-комунальній сфері;
- проведення поточного і капітального ремонту житлового фонду, модернізації
систем теплозабезпечення житлових будинків.

Забезпечення існування якісної і доступної освіти в дошкільних та позашкільних навчальних закладах міста шляхом :
- рівного доступу до якісної освіти насамперед учням, які проживають у сільсь¬кій місцевості відповідно до програми „Шкільний автобус";

Поліпшення медичного обслуговування населення шляхом:
- реалізації комплексу заходів щодо попередження та стабілізації рівня інфек¬ційних захворювань, насамперед соціально-нсбезпечних - ВІЛ-інфекції, СНІ-Ду та туберкульозу;
- продовження реформування первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини, в першу чергу, на селі;
- забезпечення доступної і якісної первинної медико-санітарної та спеціалізова¬ної допомоги всім верствам населення,
- забезпечення пільгових верств населення медикаментами.

Житлова політика та житлово- комунальне господарство

Житлова політика

Напруженою залишається житлова проблема. На початок 2005 р. на квартирному обліку в міській раді перебувало 593 сім'ї, які потребують поліпшення житлових умов. Квартирна черга рухається дуже повільно, тому що обсяги будівництва житла для соціально незахищених громадян залишаються недостатніми , це не дозволяє вирішити проблему їхнього житлового забезпечення. Також спостерігається дефіцит якісного і доступного за вартістю житла для середньо забезпечених верств населення.
- за кошти населення споруджено індивідуального житла 27 будинків площею 2681 кв. м по місту;
- набуває поширення досвід ВАТ" Лубнижитлобуду" по перебудові колишніх і гуртожитків на нові сучасні будинки. В 2005 році зазначеним методом був введений в експлуатацію 14-квартирний житловий будинок по пл. Червоноармійська, 50 в м. Пирятині площею кв. м.

На виконання програми житлового забезпечення військовослужбовців, за рахунок державних коштів в сумі 30,0 тис. грн., придбано 1 квартиру в м. Пирятині загальною площею кв. м. В черзі для отримання житла при виконкомі міської ради перебувають на обліку 17 військовослужбовців, звільнених у запас або відставку. Орієнтовна сума коштів, необхідна, для забезпечення цієї пільгової категорії населення житлом , складає 700 тис.грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету в 2006 році буде придбано житло військовослужбовцям пільгових категорій загальною сумою 128,0 тис. грн..

Основні проблемні питання для вирішення у 2006 році:
- залучення коштів підприємств(організацій), населення, кредитних ресурсів та бюджетних асигнувань для розвитку житлового будівництва;
- недостатність забезпечення житлом соціально незахищених верств населення;
- завершення будівництва 40-квартирного житлового будинку МЖК (кошти фонду підтримки молодіжного будівництва) по вул.Проїздна,14-а в м. Пирятин (залишок кошторисної вартості – 1200 тис. грн.).

Основні заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань:
- вирішення питань будівництва вуличних мереж електро-газо-водопостачання в нових кварталах масової індивідуальної забудови, в тому числі за рахунок фінансування з міського бюджету,
- подати у встановленому порядку пропозиції щодо виділення державних асигнувань для придбання житла 4 сім'ям військовослужбовців в 2006 році на суму 173 тис. грн.

6.5.2. Житлово-комунальне господарство

Оцінка поточної ситуації в галузі.

У сфері житлово-комунального господарства міста вісім підприємств, комунальної форми власності, надають юридичним особам та населенню послуги з водопостачання, водовідведення, утримання житлових будинків та прибудинкових територій, виконують роботи по догляду за дорогами, тротуарами та іншими елементами благоустрою. Комунальна інфраструктура міста не достатньо розвинута та потребує вдосконалення. Крім того, в місті повністю відсутнє централізоване гаряче водопостачання житла.

Внаслідок постійного дефіциту коштів, витрати на утримання житлово-комунального господарства не забезпечуються в повній мірі фінансуванням. Ситуація також ускладнюється значною дебіторською заборгованістю, яка станом на 01.01.06 складає 312,3 тис. грн.

Складний фінансовий стан підприємств галузі не дає можливості належно утримувати інфраструктуру, яка деградує через фізичне старіння основних фондів і засобів виробництва.

Практично всі житлові будинки потребують капітального або поточного ремонту.

Основні проблеми:
- зростання збитковості підприємств житлово-комунального господарства,
- недостатній розвиток системи комунального обслуговування в місті,
- збільшення як кредиторської так і дебіторської заборгованості учасників ринку житлово -
комунальних послуг.
- невідповідність вартості житлово-комунальних послуг їх якості,
- вкрай низьке фінансування галузі.

Основні заходи, спрямовані на реалізацію завдань у 2006 році:

1.Організація ефективного управління у сфері виробництва і надання
житлово-комунальних послуг.
Здійснення моніторингу ситуації в житлово-комунальному господарстві, вироблення і своєчасне уточнення стратегії дій, заходів на ближчий період і з врахуванням перспек¬тиви; регулярний розгляд питань на засіданнях виконкому міської ради, обговорення в трудових колективах комунальних підприємств та на сходках жителів міст висвітлення проблем через місцеві засоби масової інформації

2.Поглиблення демонополізації житлово-комунального господарства, ство¬
рення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг.
Залучення до' надання комунальних послуг суб'єктів різних форм власності. Активізація співпраці комунальних підприємств з мешканцями багатоквартирних будинків, залучення їх до участі в утриманні житлового фонду. Підвищення ролі будинкових комі¬тетів, заохочення найбільш активних квартиронаймачів і власників житла.
Прийняття в комунальну власність відомчого житла підприємств, організацій, в тому числі збанкрутілих або які перебувають на межі банкрутства.
3. Забезпечення безперебійного функціонування підприємств ЖКГ.

3.1 Фінансування заходів Програми за рахунок:
- коштів міського бюджету, з щорічним виділенням коштів для проведення капітального
ремонту комунального житлового фонду, систем тепло-водопостачання і каналізації, водовід-
ведення, очисних споруд, вулично-дорожньої мережі і зеленого господарства, вуличного освіт¬
лення, утримання пам'ятників, місць відпочинку і кладовищ;
- дольової участі підприємств і організацій;
- відрахувань інвесторів на розвиток інфраструктури.
- вирішення питань у встановленому порядку, щодо забезпечення фінансування найбільш
вагомих заходів Програми за рахунок коштів обласного і державного бюджетів, фондів, інших
нетрадиційних джерел.

3.2 Визначення і затвердження цін тарифів на житлово-комунальні послуги в розмірі
економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

3.3 Забезпечити виділення коштів місцевих бюджетів підприємствам на покриття
збитків', які виникли в результаті надання житлово-комунальних послуг по цінах /тарифах ни¬жчих від економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

3.4 Підвищення рівня роботи з споживачами щодо своєчасної і повної оплати житло¬во-комунальних послуг.

3.5 Вирішення питань щодо своєчасної і повної компенсації комунальним підприємс¬твам за надані житлово-комунальні послуги по пільгах і субсидіях.

Пріоритетні завдання для вирішення у 2006 р.

1. Розвиток та реконструкція централізованих систем водопостачання і водовідведення:
- Удосконалити існуючі системи автоматичного контролю за роботою свердловини і за¬
провадити в дію систему обміну води з використанням нових сучасних лічильників типу
СВТУ - 10 і комп'ютерних технологій;
- Провести ремонт діючого резервуара станції 2-го підйому на 2000 куб. м;
- Для покращення водопостачання провести будівництво нової артезіанської свердловини;
- Провести реконструкцію очисних споруд;
- Будівництво напірного колектора від КНС №2 до очисних споруд;
- Будівництво напірного колектора довжиною 1,1 км від будинків по вулиці Королека, Замок.

2. Створення конкурентного середовища в житлово-комунальній сфері:
- утворення комунальних підприємств при міській раді;

3. Модернізація житлового фонду:
- капітальний ремонт покрівель житлових будинків по вул. Леніна, №45, вул. Леніна,
№47, вул. Червоноармійській, №24, №80.

4. Модернізація систем тепло забезпечення житлових будинків: капітальний ремонт внутрішньо-будинкової системи центрального опалення 120 квартирного будинку по вул. Полтавська, 10 та 70-квартирного будинку по вул. Полтавська, № 5 в м. Пирятин;
- переведення житлових будинків по вул. Мікро містечко в м. Пирятин на індивідуальне
опалення.
Критерії ефективності та результативності реалізації завдань.
Залучити в розвиток житлово-комунального господарства міста:
- 241 тис. грн. коштів з міського бюджету;
- 166 тис. грн. коштів за рахунок інвесторів та власних коштів комунальних під¬приємств.

Будівництво

1.Ремонт м"якої покрівля по вул. Леніна, №45, №16 - 20,0 тис. грн..;

2.Ремонт системи тепло та водопостачання - 100,0 тис.грн.;

3.Ремонт відмосток біля будинків - 15,0 тис. грн..;

4.Ремонт шиферних покрівель по вул. Леніна, №47, вул.Червоноармійській, №24, №80.

5.Реконструкція напірного колектору - 821,0 тис.грн.., з них :
- 21,0 тис. грн.. кошти міського бюджету;
- 300,0 тис.грн. - кошти обласного бюджету;
- 500,0 тис.грн. - кошти Державного бюджету.

б.Реконструкція очисних споруд - 170,0 тис.грн., з них :
- 20,0 тис.грн. - кошти міського бюджету;
- 150,0 тис.грн. - кошти обласного бюджету.

7.Будівництво водогонів по вул. Острів, Лєрмонтова, Кутузова, провулок Рибацький- 5,0 тис.грн., вул. Спортивна, Зелена, Д.Луценка - 5,0 тис.грн.

8.Ремонт світлофорів, заміна дорожніх знаків - 21,0 тис.грн.;

9.Ремонт асфальтових покрить вулиць міста - 270,0 тис.грн.

Ю.Ремонт гуртожитку цегельного заводу з переобладнанням під житлові квартири;

11 .Завершення будівництва 40-квартирного будинку по вул.Проїздна,№14;

12.Будівництво двох дитячих майданчиків по вулиці Леніна, №10 та біля приміщення райдержадміністрації;

13.Переобладнання колишньої їдальні школи №4 під міський краєзнавчий музей з облаш¬туванням біля нього майданчика відпочинку з басейном;

14.Будівництво напірного каналізаційного колектора від будинків по вулицях Замок та Короленка - 400,0 тис.грн. (державний бюджет).

15.Поновлення нічного освітлення по вул. Жовтневій та Петровського;

1б.Реконструкція водонапірної вежі на АС-1 та будівництво за рахунок залучення інвес¬торів, об"єктів дорожнього сервісу;

17.Будівництво за рахунок приватних підприємців сучасних автобусних зупинок;

18.3авершення будівництва міні-пекарні по вулиці Леніна,№27;

19.Ввод в експлуатацію першого цеху кондитерської фабрики (майдан Незалежності); 20.Будівництво та ввод в експлуатацію заводу по випуску мінеральних добрив та гербі¬цидів по вул. Південна, №1.

21. Будівництво та реконструкція фірмових магазинів ТОВ „Лукулл" по вулиці Леніна №7 , №34. 22.3авєршення будівництва бані по вулиці Жовтневій.

23.Рекопструкція під спортивно-оздоровчий центр колишнього спортивного залу „Атлант" по вулиці Червоноармійській, №66 Б.

Соціальне забезпечення.

Основні цілі у 2006 році:
• вдосконалення механізму та підвищення якості наданая соціальних допомог соціально - цезахищеним верствам населення;
Основні заходи, реалізація яких дасть змогу досягти визначених на 2006 рік цілей:
• забезпечення повного та цільового використання коштів, передбачених міським бюдже¬том на виплату соціальних допомог в розмір 25,0 тис. гри.
• оплата 50% відсотків вартості послуг за користування телефонним зв"язком незря¬
чим жителям міста. Фінансування з міського бюджету цих льгот - 2,0 тис. гри..

ГУМАНІТАРНА СФЕРА.

Здоров’я населення

Оцінка поточної ситуації в галузі.

Медичне обслуговування населення, яке проживає на території міської ради здійс¬нює фельдшерсько-акушерський пункт села Калиновий міст. Послугами по охороні здо¬ров'я охоплено більше 500 жителів села.

Напрями роботи та завдання на 2006 рік:

• реалізація комплексу заходів щодо попередження та стабілізації рівня інфекційних за¬
хворювань, насамперед соціально-небезпечних - ВШ-інфекції, СНІДу та туберкульозу;

• продовження реформування первинної медичної допомоги на засадах сімейної медици¬
ни, в першу чергу, на селі;

• забезпечення пріоритету охорони здоров'я матерів та дітей,

• забезпечення доступної і якісної первинної медико-санітарної та спеціалізованої допо¬
моги всім верствам населення,


Освіта

Оцінка поточної ситуації в галузі за 2004-2005 роки.

Станом на 01.01.2006 року в місті функціонують 8 закладів освіти (6 дошкільних та 2 поза¬шкільних). Дошкільним вихованням охоплено 565 дітей, позашкільним - 957. Протягом 2004-2005 року виконувалися завдання, передбачені Законами України „Про дошкільну освіту", „Про позашкільну освіту".

Намітилась позитивна тенденція до розширення мережі та збільшення чисельності дітей у дошкільних навчальних закладах. Відповідно до потреб населення, демографічних прогнозів і на виконання Закону України «Про дошкільну освіту» у місті існують 5 дошкільних навчальних закладів та в селі Калиновий міст 1 дошкільний заклад.

Планується реалізація програми „Шкільний автобус".

Вживаються заходи по збереженню здоров"я дітей, їх оздоровленню, організації харчування в дошкільних закладах освіти.

Планується фінансування дошкільних та позашкільних закладів освіти в 2006 ро¬ці, а саме:
- дошкільна освіта - 1 468,5 тис. грн..;
- позашкільна освіта - 381,0 тис. грн..

Для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, залишених без батьківського піклування, в таборі „Світанок", з міського бюджету на 2006 рік виділено 8,1 тис. грн..

Для оздоровлення дітей в літній період в таборах при Будинку дитячої та юнацької творчості та Станції юних техніків виділено кошти з міського бюджету в сумі 4,0 тис. грн..

Заплановано роботи по заміні тепло та водомережі по дошкільному навчально¬му закладу „Ромашка" вартістю 10,0 тис.грн.

В 2006 році буде замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва газової топкової в дитячому дошкільному закладі „Червона шапочка".

Основні проблеми галузі.

Потребує оновлення навчально-матеріальна база, яка на сьогоднішній день не дає мох ливості у повному обсязі реалізувати Державні стандарти початкової освіти . Відсутність бю¬джетних видатків за останні роки на зазначені цілі зумовила майже повне фізичне і моральне старіння меблів, обладнання, приладів.

Потребує посиленої уваги питання якісного особистісио орієнтованого підходу до кож¬ної дитини, здійснення її розвитку, реалізація державної програми „Шкільний автобус", ство¬рення належної навчально-матеріальної бази для закладів освіти.

Основні напрями розвитку у 2006 році

1.Створення належної матеріально-технічної бази для дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

2.Відповідно до програми „Шкільний автобус" створення умов для рійного доступу до якісної освіти насамперед учням, які проживають у сільській місцевості.

3.Посилити увагу до утримання, навчання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Кількісні і якісні критерії ефективності здійснення заходів

1. Охоплення дошкільною освітою дітей дошкільного віку.

2. Здійснення заходів відповідно до повноважень щодо регулярного підвозу 376 шко¬
лярів до місця навчання І додому. Виконання планових завдань на 2006 рік щодо
реалізації програми „Шкільний автобус".

3. Дотримання законодавства щодо дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування.

Ресурсне забезпечення .
№ п/ п Назва програми Забезпечення фінансовими ресурсами, тис. грн.
1 Програма «Шкільний автобус» - на організацію підвезення учнів 2,5
2 . Постанова Кабінету Міністрів від 05.04.1994 року № 226 "Про поліпшення виховання, навчання, соціального захис¬ту та матеріального забезпечення дітей-сиріт, дітей, позба¬влених батьківського піклування", постанова Кабінету Мі¬ністрів від 25.08.2005 року №823 «Про затвердження По¬рядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і ді¬тям, позбавленим батьківського піклування, після досяг¬нення 18-річного віку», заходів щодо поліпшення стано¬вища дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклу¬вання, затверджених Указом Президента України від 17.10.1997 року № 397, розпорядження голови Пирятинсь-кої районної державної адміністрації від 30.10.2002 року № 297

8,1
3 Державна програма відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року №33

4,0
4 Капітальні ремонти приміщень та інвентаря дошкіль¬них та позашкільних навчальних закладів
12,4

Розвиток підприємництва.

Оцінка поточної ситуації.

Станом на 1 січня 2006 року в місті зареєстровано 104 малих підприємства, на 10 тис. чоловік населення в середньому припадає 29,7 діючих малих підприємств.

Зростає кількість фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, протягом 2005 року зареєстровано 158 приватних підприємців і станом на 1 січня 2006 року їх кількість становить 1224 осіб, що на 15,1% більше, ніж на відповідну дату минулого року. Структурами малого та середнього бізнесу виробляється продукції та надається послуг в розмірі 9,5% від за¬гального обсягу виробництва продукції в місті.

Переважна більшість структур малого бізнесу зосереджена у сфері торгово-посередницької діяльності та громадського харчування - близько 50%, у промисловості і будів¬ництві - 24 %.

В 2005 році від діяльності суб'єктів малого підприємництва до міського бюджету надійшло більше 1,0 млн. грн. податків, що складає 29,3% від всіх надходжень до місько¬го бюджету.

Основні проблеми:

• недосконалість та обтяжливість системи оподаткування, її неврегульованість на за¬
конодавчому рівні,

• недостатня фінансово-кредитна підтримка підприємництва, неврегульованість пи¬
тань мікрокредитування малого бізнесу.

Головним завданням підтримки малого підприємництва має стати сприяння фінансово-кредитному забезпеченню підприємців, створення фондів підтримки підприємцям-початківцям, вдосконалення процедури реєстрації суб'єктів господарювання.

Головні напрями розвитку у 2006 році:

• підвищення ефективності роботи підприємств малого та середнього бізнесу та забезпе¬
чення їх підтримки на основі реалізації положень Програми розвитку малого підприєм¬
ництва у місті Пирятині на 2005-2006 роки,

• здійснення активних дій щодо дерегулювання бізнесу, спрощення процедури реєстрації,
суб'єктів господарювання та отримання дозвільних документів;

• розширення міської інфраструктури, коло діяльності якої спрямоване на комплексне об¬
слуговування підприємців з усіх питань, що викликають їх інтерес , зокрема фонду під¬
тримки підприємництва,

• подальший розвиток системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів малого під¬
приємництва,
• стабілізація досягнутих показників, зменшення впливу негативних чинників та
створення реальних передумов для сталого зростання економіки міста, підвищення
добробуту народу.
Критерії ефективності при реалізації основних напрямів розвитку у 2006 році

• збільшити середньо облікову чисельність працюючих на малих підприємствах на 3,8 %,

• збільшити кількість фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності на 10 %,

• надати фінансову допомогу на розвиток підприємництва за рахунок коштів міського бю¬
джету у розмірі 10 тис. грн.

Культура

Оцінка діяльності галузі культури у 2004-2005 роках

На території Пирятинської міської ради розташовані два заклади культури Будинок культури та бібліотека в селі Калиновий міст.

Плануються видатки на 2006 рік, а саме :

Для Будинку культури - 13,2 тис. гри..;

Для бібліотеки - 5,1 тис. грн..

Для проведення культурних заходів - 6,0 тис. грн..

Планується продовження проведення ремонтних робіт Будинку культури села Калиновий міст.

Основні проблеми галузі.

Будинок культури та бібліотека знаходиться в незадовільному стані.

Заклади культури не опалюються.

Сільський клуб в селі Замостище знаходиться в аварійному стані.

Основні напрями розвитку галузі в 2006 році

1. Забезпечення своєчасної передплати періодичних видань, поповнення книжкового
фонду, як за рахунок бюджетних асигнувань, так за рахунок залучених і позабюджетних
коштів.

2. Проведення реконструкції, капітальних ремонтів у клубних та бібліотечних закла¬
дах міста.

3. Придбання необхідної озвучувальної апаратури, сценічних костюмів, музичних ін¬
струментів, клубного обладнання для Будинку культури.

4. Переведення всіх працівників закладів культури і мистецтва на повну ставку заро¬
бітної плати та забезпечення всіх виплат і пільг працівникам галузі, які передбачені чин¬
ним законодавством.

Кількісні і якісні критерії ефективності здійснення заходів.
У 2006 році планується провести близько ЗО культурних заходів.

Ресурсне забезпечення:

У 2006 році міська рада буде реалізовувати міську програму культурних заходів.

Для реалізації даної Програми необхідно фінансування загальною сумою 30,0 тис.грн.

Фізкультура і спорт

Державна політика по зміцненню здоров'я нації спрямована на підвищення ролі фізичного виховання та спорту.

Оцінка поточної ситуації в галузі.

В місті є певні досягнення щодо реалізації регіональної програми "Фізичне виховання здоров'я нації". Так, за показниками спортивної майстерності, районна фізкультурна організація знаходиться у першій трійці серед районів області , підвищився рівень масової та оздоровчої роботи ( в т.ч. у виробничої та соціально - побутовій сферах) , покращився стан матеріально - технічного забезпечення галузі.

Поступово зростають видатки міського бюджету на фінансування галузі.

Основні проблеми:
- недостатнє використання можливостей фізкультури і спорту у вирішенні соціально-
економічних проблем,
- низький рівень матеріально -технічного забезпечення галузі,
- відхилення у фізичному розвитку та стані здоров'я дітей та підлітків,
- фізична пасивність людей працездатного віку.
Головні напрями роботи та завдання на 2006 рік:
- передбачити в міському бюджеті кошти на реалізацію програм з розвитку фізкультурного спорту, зміцнення матеріально-технічної бази спортивного руху; підвищити доступність та масовість фізкультурно - спортивних заходів за участю дітей підлітків, дорослого населення.

Ресурсне забезпечення.

В 2006 році продовжиться виконання міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я і нації" та "Обласної програми розвитку масового спорту за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення", з обсягом фінансування у розмірі - 10,0 тис. гри.

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА.

Екологічна ситуація в місті у 2005 році в порівнянні з попереднім періодом суттєво не змінилася. Протягом року проводилися планові природоохоронні заходи. Серед них реконст¬рукція Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд, виготовлена проектна документація по ремонту каналізаційних мереж міста та закуплено будівельних матеріалів на суму 214,0 тис.грн.

Для виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції напірного каналізаційного колектора від КНС-2 до очисних споруд виділено з міського бюджету 14,3 тис. грн.

Для проведення робіт по реконструкції напірного каналізаційного колектора від КНС-2 до очисних споруд з державного бюджету виділено 214,0 тис. грн.

Для проведення робіт по реконструкції Пирятинських очисних споруд з обласного бю¬джету виділено 100,0 тис. грн..

Для будівництва каналізаційного колектора від будинків по вулиці Замок та Короленка з міського бюджету виділено 1,7 тис. грн..

Основні напрями роботи в 2006 році:

• продовження реконструкції Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд (передбача¬
ється освоїти близько 300 тис. грн. коштів). Цс дасть змогу довести попадання зворотних
вод в р. Удай відповідно до чинних нормативних показників їх гранично - допустимої кон¬
центрації;

• виготовити проектно-кошторисну документацію для будівництва установки "Джерело";

• продовження робіт по створення суб"єктІв господарювання, які будуть займатись роз¬
дільним збиранням побутових та промислових відходів;

• проведення впорядкування міського сміттєзвалища;

• розпочати роботи по екологічному поліпшенню з відновлення водності ділянки річки
Удай в межах м.Пирятин протяжністю близько 1,5 км загальною площею 26 га.

[версія для друку]
TyTa